Používáním tohoto webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Více informací

2.patro: Andrea Fiorino, Dj Sta

PÁTEK 22/11/2019
START: 20:00

Zobrazit celý program klubu →

2.patro presents
Pá/Fri 22.11. open from: 20.00, start: 22.00
Soulful, disco and afro house by Andrea Fiorino and Dj Sta
vstup 100 Kč / entry 100 CZK

ANDREA FIORINO
Brněnský rodák Andrea Fiorino je stálicí české djské scény, strůjcem rádiového pořadu Mastermix, vysílaného v současnosti více než 30 rádii po celém světě, a zároveň producentem a remixérem, v jehož portfoliu naleznete tracky vydané několika světovými vydavatelstvími i remixy pro populární české interprety.
Z jeho setů je slyšet vliv zejména disco hudby přelomu 70. a 80. let, ale také soulu, r'n'b či hip-hopu. Gró pro Andreu stále představuje (deep, soulful, vocal…) house, ale nebrání se ani občasným "výletům" do jiných stylů, např. momentálně tolik populárního nu disca, neo soulu nebo chill-outu.

DJ STA
S hraním začíná v roce 2006. 9 let se intezivně věnuje drumandbassu. Pořádá pravidelné noci v Praze a take rozjiždí svůj label Zenith Music.
Začátkem roku 2013 ale začíná objevovat v setech od svého oblíbeného producenta Rockwella house a techno a pomalu mu propadá. Ze začátku v jeho setech hraje tracky od Joy Orbison, Boddika, Blawan nebo Jon Convex. Postupem času objevuje spoustu různých subžánrů a začíná hrát převážně disco, jazzy groove, house
V Pražském klubu Cross začíná pořádat svojí pravidelnou noc Deep Beat Avantgarde kde měl hosty jako Glenn Astro, Chaos in the CBD, French Fries, Trevino, Endian, Coni, Loefah, Paleman, Bambounou, ALeqs Noal, Or:la a mnoho dalších.
Od roku 2006 měl možnost hrát ve většině Českých měst a také třeba v Paříži, Berlíně, Vídni, Londýně nebo v několika městech během své tour v Holandsku. Není jistě bez zajímavosti, že Sta hraje pouze z vinylů.